(067) 657-24-48, (067) 380-21-86
У кошику
на суму
Авторизація
Авторизуйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
або зареєструйтесь
Відновлення паролю
Реєстрація
X
  • Email *
  • Пароль (6-15 символів) *
  • Підтвердіть пароль *
Обладнання / Аксесуари Аксесуари / Tackle
Артикул: RUNR-0039

Набір для скользячої оснастки

Набір для скользячої оснастки
103 ₴ уп / 3 шт

Найбільш популярним монтажем серед рибалок є безпечна кліпса. Дуже часто її використовують навіть в умовах, коли логічніше було б використовувати інший монтаж, більш ефективний для конкретних умов. Використання безпечної кліпси вже є традицією і, іноді, на шкоду результативності.

Замисліться на секунду, які основні функції такого монтажу, які плюси і які мінуси. Чи завжди нам потрібен відстріл груза? Дуже рідко. Чи буде безпечна кліпса ідеальним монтажем у разі пасивної поведінки риби? Напевно, ні. Що відбувається з отвором в губі риби, коли короп помахом голови розганяє грузило в одну сторону і тут же робить ривок в зворотну? Вірно. Отвір розбивається і це призводить до того, що ми отримуємо "сходи" риби. Якби вантаж не був жорстко зафіксований на лідкорі, то не було б цього негативного ефекту. На нашу думку, безпечна кліпса - це не самий універсальний монтаж.

Приділіть більше уваги "скользячому" монтажу. Ловля коропу еволюціонує дуже швидко. В Європі розроблені найрізноманітніші конструкції такої оснастки. Сучасні моделі "скользячого" монтажу дають ті ж можливості по дальності закидання, що і безпечна кліпса. При цьому вони не мають тих недоліків безпечної кліпси, які описані вище. Ми, в свою чергу, пропонуємо вам готовий монтаж, який протягом декількох років використання дуже добре себе зарекомендував.

Застереження: якщо ви використовуєте жорсткі вудилища в комбінації з вантажами від 130 гр. і важче, то таке поєднання може призвести до зменшення терміну служби гумового стаканчику, який використовується в даному монтажі.