(067) 657-24-48, (067) 380-21-86
У кошику
на суму
Авторизація
Авторизуйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
або зареєструйтесь
Відновлення паролю
Реєстрація
X
  • Email *
  • Пароль (6-15 символів) *
  • Підтвердіть пароль *
Харчування Зернові
Артикул: HSS-0001

HEMP SEEDS+Snails

HEMP SEEDS+Snails
90 ₴ банка 0.5 л

Зерно коноплі є однією з найулюбленіших страв для коропу. Майже усі відомі риболовні бренди пропонують зерна коноплі. Але ми вирішили піти далі і розробити унікальну лінійку зернових, для того щоб Ви могли запропонувати рибі продукт кращій, ніж Ваші конкуренти у сусідніх секторах і таким чином дати Вам можливість впіймати більше риби, ніж оточуючі.

Чим ще відрізняється наш продукт від того, що Ви щоденно бачите в асортименті магазинів?

Ми одні з небагатьох, хто пропонує корм у металевій банці, а це значить, що ми можемо готувати без консервантів (що вкрай важливо для чутливих харчових рецепторів риби) і що наш продукт доїде до озера цілим і неушкодженим, не зважаючи на те, як Ви запакували Ваше авто, та яка вага тисне на металеву банку (а відповідно Ваша машина і Ваші речі залишаться чистими і не ушкодженими).

Зараз у руках ви тримаєте суміш коноплі з перемеленими та цілими равликами.


Не потрібно зайвий раз зупинятися на питанні привабливості равликів для коропу. Достатньо двох таких фактів:

-    на усіх водоймах, равлики для коропа є частиною щоденного раціону і джерелом протеїну, а відповідно короп ставиться до них як до природнього, смачного та безпечного корму;

-    усі світові лідери по виробництву харчування для коропу обов’язково мають продукти з додаванням муки з равликів, починаючи від бойлів і закінчуючи ліквідами. І усі ці лінійки є ТОПовими в асортименті будь якого бренду.

Ми розуміємо, що ніякий бойл, у складі якого законсервована мука равлика, не порівняється в ефективності зі свіжоприготовленим. Використання муки равлика у насадках або ліквідах це завжди компроміс між бажання додати у продукт такий привабливий інгредієнт як свіжий равлик та технологічними рамками, які не дозволяють цього зробити.

Даним продуктом ми намагаємося розширити Ваші можливості на водоймі і зробити Вас більш ефективним.  Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що ідеальною комбінацією для такого корму буде насадка з равликів. Використовуючи армовану сітку (arma mesh), ви можете запропонувати коропу 2-3 шматочки равлика на волосі.


Примітка!!! Будьте уважні, використовуючи даний продукт на водоймах з великою кількістю раків.