(067) 657-24-48, (067) 380-21-86
У кошику
на суму
Авторизація
Авторизуйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
або зареєструйтесь
Відновлення паролю
Реєстрація
X
  • Email *
  • Пароль (6-15 символів) *
  • Підтвердіть пароль *
Харчування Зернові
Артикул: HSCL-0001

HEMP SEEDS Classic

HEMP SEEDS Classic
90 ₴ банка 0.5 л

Зерно коноплі є однією з найулюбленіших страв для коропу. Майже усі відомі риболовні бренди пропонують зерна коноплі. Але ми вирішили піти далі і розробити унікальну лінійку зернових, для того щоб Ви могли запропонувати рибі продукт кращій, ніж Ваші конкуренти у сусідніх секторах і таким чином дати Вам можливість впіймати більше риби, ніж оточуючі. Але це не заважає нам запропонувати Вам коноплю без домішок. Чому б ні?

Цей універсальний корм ми використовуємо з ранньої весни до пізньої осені. Використовуємо як під час полювання за трофеєм, так і під час короткої одноденної сесії (ловля з годівничками або поплавчана). У Вас в руках конопля у чистому вигляді, без будь яких додаткових аттрактантів. Можливо конопля у такому вигляді не є якимось унікальним продуктом на ринку, але ми намагаємося відбирати для Вас найкрупніше зерно. Зерно яке гарно розкривається. І наповнювати ним банку максимально. Користуйтесь із задоволенням. 

Крім того, ми одні з небагатьох, хто пропонує корм у металевій банці, а це значить, що ми можемо готувати без консервантів (що вкрай важливо для чутливих харчових рецепторів риби) і що наш продукт доїде до озера цілим і неушкодженим, не зважаючи на те, як Ви запакували Ваше авто, та яка вага тисне на металеву банку (а відповідно Ваша машина і Ваші речі залишаться чистими і не ушкодженими).