(067) 657-24-48, (067) 380-21-86
У кошику
на суму
Авторизація
Авторизуйтесь
X
  • Email *
  • Пароль *
або зареєструйтесь
Відновлення паролю
Реєстрація
X
  • Email *
  • Пароль (6-15 символів) *
  • Підтвердіть пароль *
Харчування Гранули / Pellets
Артикул: FS-0007

Гранули Four seasons

Гранули Four seasons
302 ₴
Час повного розчинення у воді (без течії):
  • 20° - 45 хв.,
  • 25° - 40 хв.,
  • 30° - 35 хв.

Гранули з мінімальним вмістом жиру (6%)

Гранули FOUR SEASONS містять 33% протеїну і всього 6% жиру. Виготовлені з високоякісного рибного борошна (виробництва Перу, Чилі), риб'ячого жиру, зернових культур. Містять вітаміни і мінерали. Важливою особливістю даних гранул є те, що вони містять мінімум жиру. Це робить їх дуже хорошим інструментом при лові в холодній воді (весна / осінь), коли метаболізм риби вповільнюється. Час розчинення таких гранул мінімальний, що сприяє максимально швидкій передачі у воду харчового сигналу. Крім того, гранули мають пористу структуру, що сприяє дуже швидкому проникненню ваших рідких атрактантів всередину гранули і такій же швидкій передачі цих привабливих рідин у вашій точці лову.

Не дивлячись на те, що дані гранули дуже швидко розчиняються в теплій воді, вони є відмінним інструментом і при лові влітку. Наприклад, на коротких сесіях, коли вам потрібно максимально швидко зібрати рибу у вашу зону лову. Зробіть суміш з гранул FOUR SEASONS і будь-яких інших гранул, які розраховані на тривалу дію (з більшим вмістом жирів). Одні забезпечать максимально швидке приваблення, інші будуть утримувати рибу в зоні лову. Так само буває, що на тривалих сесіях (3-4 доби) ми іноді стикаємося з ситуацією, коли риба починає негативно ставитися до нашого сильно ароматизованого корму (бойл, ароматизовані зернові і т.д.). Ми бачимо по сплесках, що риба в зоні лову, але клювань немає або їх число знижується.

Рекомендуємо перейти на годування гранулами FOUR SEASONS без додавання будь-яких ароматизаторів. Ці гранули мають дуже легкий рибний запах і в такій ситуації, вони будуть дуже хорошим рішенням. Зверніть увагу, якщо в вашому озері багато дрібної риби, то вона теж дуже охоче буде поїдати ці розчинені гранули, тому в літній період, рекомендуємо враховувати цей фактор і збільшувати кількість поданих рибі гранул.